KOSZYK PUSTY
‹ Strona główna  ›  Regulamin sklepu

Regulamin sklepu

1. Sklep internetowy kominki-jeleniagora.pl ,znajdujący się na stronie internetowej pod adresem http://kominki-jeleniagora.pl umozliwia przedstawienie propozycji zakupu i dokonywanie zakupów za pośrednictwem internetu.

2. Właścicielem sklepu (czytaj dalej Sprzedawcą) jest firma Montaż Kominków Usługi Ogólnobudowlane Daniel Werkowski , posiadająca siedzibę pod adresem:

58-500 Jelenia Góra
ul. Wolności 78

NIP 611-214-48-88
REGON 231086830 .

Nr rachunku bankowego;

PKO BP 10 1020 2124 0000 8102 0008 6918

3. Zakupów w Sklepie mogą dokonywać osoby fizyczne, pełnoletnie mające pełną zdolność do czynności prawnych, oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą.

4. Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu w celu informacyjnym.

5. Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub części niniejszej witryny w jakiejkolwiek postaci jest zabronione.

6. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu.
 

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci internetowej.

2. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.kominki-jeleniagora.pl tel. 75 64 69 088 lub e-mailem na adres info @kominki-jeleniagora.pl Złożenie zamówienia w sklepie internetowym odbywa się poprzez odpowiednie i prawidłowe wypełnienie formularza.

3. Przed złożeniem zamówienia Klient powinien sprawdzić dostępność produktów kontaktując się ze Sklepem telefonicznie lub droga mailową. Jeżeli zamawiany produkt jest dostępny w magazynie Sklepu, to czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych. Jeżeli zamawiany produkt jest w danym momencie niedostępny, to czas realizacji zamówienia wynosi do 30 dni. W mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia podany jest czas jego realizacji. Realizacja zamówienia odbywa się codziennie w dni robocze od poniedziałku do piątku. Każdy towar przed wysyłką jest dokładnie sprawdzany i zapakowany.

4. W przypadku zamówień płatnych przelewem towar wysyłany jest po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku Dostawcy.

5. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego zamówienia.

6. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. bez podania numeru telefonu lub adresu e-mail, po którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

7. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

8. Klient może anulować złożone zamówienia w dowolnym momencie, nie dotyczy to jednak wyrobów przy których jest zaznaczone, że są wykonywane na indywidualne zamówienie, a które są już w zaawansowanym etapie produkcji. Klient może wycofać złożone zamówienie wyłącznie pisemnie .

9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca od chwili złożenia przez klienta zamówienia i nie ulega zmianie nawet w przypadku wzrostu cen wyrobów w serwisie.

10. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

11. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki/transportu. Koszty transportu określone są wg. aktualnie obowiązującego cennika wybranego środka transportu.

12. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

13. Informacje zawarte na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawnych.
14.W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.


REALIZACJA ZAMÓWIENIA

1. Dostawa towaru odbywa się poprzez firmy kurierskie lub transport własny Sprzedawcy.

2. Czas realizacji zamówienia jest zawsze podawany w potwierdzeniu zamówienia.

3. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
- przedpłata – przelew na konto bankowe Dostawcy
- gotówka – odbiór osobisty towaru w siedzibie Dostawcy.

 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Nie dotyczy to wyrobów, przy których zaznaczone jest, iż są wykonywane na zamówienie indywidualne, nie podlegają zwrotowi oraz w których na życzenie klienta dokonano zmian.

2. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producentów.

3. Reklamacje. Wszelkie roszczenia z tytułu uszkodzenia przesyłki przyjmujemy tylko i wyłącznie z załączonym protokołem firmy spedycyjnej. Prosimy o sprawdzenie zawartości w obecności pracownika spedycji, nawet, jeśli przesyłka wygląda na nieuszkodzoną.

4. Zwroty. Zakupione produkty można zwrócić w terminie do 10 dni od odbioru przesyłki bez podania przyczyn. Jeśli zwrot nastąpi w przeciągu 10 dni gwarantujemy zwrot kwoty zapłaconej za wyrób przelewem na rachunek klienta po potrąceniu kosztów transportu. Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nieużywanego i nienaruszonego (nienoszącego jakichkolwiek śladów używania), nierozpakowanego z załączonym dowodem sprzedaży (Faktura VAT).

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i wykorzystane będą wyłącznie w celach realizacji zamówienia i rozliczeń fiskalnych. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom lub innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.